KONTAKTY

INFOLINKA: +420 725 323 363
-------------------------------------
Ing. Josef Větrovec
email: info@hodinovypepan.cz

Vítá Vás - Hodinový Manžel (HodinovyPepan.cz)

 

Nabízíme vám služby neocenitelného pomocníka v panelovém bytě, tak rodinném domku, i zastřešení servisů a oprav. Především se specializujeme na skládání nábytku pro domácnost, kanceláře, nebytové prostory... Více info v záložce: Služby.

 

Služby - naleznete seznam prací které děláme a které jsme v poslední době realizovali (samožřejmě každá zakázka má svá specifika, pro více informací INFOLINKA, nebo NAPIŠTE NÁM do formuláře).

Ceník - ceník se pohybuje stějně i u konkurence  - spíše řeště kvalitu prováděných prací, kterou můžete získat z referencí (od známích, webu ...).

Fotogalerie - ukázka malé části zakázek, které jsme realizovali.

Napište nám - jednoduchý formulář na vyplnění - v případě zájmu neváhejte zavolat a zeptat se, i když si myslíte, že tyto práce neděláme atd. určitě se domluvíme, popřípadě se Vám pokusíme co nejlépe poradit, pokud jen to bude možné.

Návody/rady - jsem budeme ukládat - co si myslíme, že je důležité, aby člověk, čas od času zkontroloval v bytě, domě. Nebo co jsou časté dotazy, nebo když narazím na nějaký konkrétní dotaz - popřípadě můžete psát, co by Vás zajímalo.

Kontakty, pracovní doba - kontakt na mě a pracovní doba

 


 

Zásady:

  • Dochvilnost
  • Připraven pro běžné opravy a montáže
  • Ručí za provedenou práci
  • Snaží se splnit úkol co nejrychleji
  • Domluva na nejlepším řešení
MmU1NTdh